Catering

Zde se můžete podívat na naše vzorové nabídky s orientačním cenníkem.

CATERING

Pod tímto slovem si každý z vás představí jinou službu. Může to být svatební raut, občerstvení na stužkovací večírek, křtiny, ples, nebo firemní občerstvení přímo do ruky.
A jak to vlastně vypadá? Realizujeme občerstvení formou rautových stolů od 20 až do 120 osob. Jedná se o moderní a netradiční občerstvení formou bufetu, do kterého často řadímě i "OBČERSTVENÍ DO RUKY", nebo jinak řečeno živou šou, kde vám jídlo připravíme před vámi a naservírujeme přímo do ruky. Naše speciality jsou:

ITALSKÉ TĚSTOVINY V KORNOUTU - al pomodoro, sýrový krém fonduta, ragů
TRADIČNÍ FOCACCIA Z GRILU SERVÍROVANÁ DOKŘUPAVA  - s cibulí, s rajčátky, s alpským sýrem
HOVĚZÍ BURGERY S DOMÁCÍ HOUSKOU - ve variantě s falafelem pro vegetariány

Takže místo klasických řízečků nebo kýty máte teplé občerstvení připavené a servírované přímo před vámi. Tato formule je vhodná jak na svatby, tak na jiné eventy. Můžete si ji taky objednat zvlášť, např. jako občerstvení pro vaše zaměstnance, nebo pokud máte již domluvený jiný catering, ale chcete ho ještě doplnit nečím zajímavým.

Na našich rautových stolech pak můžete dále ochutnat např. marinované hovězí carpaccio, jihomoravskou paštiku s rozinky a oříšky, alpský sýr Toma vyzraný v Brně, lehký bramborový salát se sójovou majonézou, masové závitky dle sicilské tradice, domácí kváskový chléb s fenyklem a bylinkami a mnoho dalšího. Každou nabídku je připravujeme na míru podle potřeb a zájmů klienta, napiště nám přání i nápady.

Chantilly jako svatební cukroví
Chantilly jako svatební cukroví
Italské dezerty
Italské dezerty
Svatební dort Duha
Svatební dort Duha