Šéfkuchaři do domu

Personaldinner v akci
příprava salatiku
zlesa

Když objednáváte šéfkuchaře do domu.

Zde vám popíšeme co nejsnadněji, jak postupovat, pokud se rozhodnete objednat si pro vaši akce šéfkuchaře do domu. Pokud máte jakékoliv další otázky a nejasnosti, neváhejte se ptát, rádi vám vše vysvětlíme. Pro vaše dotazy můžete použít i náš rychlý kontaktní formulář ZDE. Anebo se můžete rovnou podívat na náš FOTOALBUM a inspirovat se.

  1. OZVĚTE SE NÁM
  2. DOMLUVÍME DETAILY
  3. POŠLETE NÁM ZÁLOHU
  4. UŽIJETE SI VEČÍREK

1: Kontaktujte nás emailem, nebo telefonem a popište nám, pro jakou příležitost potřebujete navrhnout degustační menu, kto budou vaši hosté a jakou máte představu. Pokud žádnou nemáte, nevadí, rádi vám pomůžeme.

2: Sdělte vaše návrhy, nápady i otázky. Důležité je oznámit nám, pokud je mezi hosty alergik nebo osoba se zválštní dietou. Nemějte starosti, všechno se dá přizpůsobit.

3: Po doladění všech detailů nám potvrdíte váš večírek. Pro potvrzení nám pošlete zálohovou platbu ve výši 50% (všechny informace o provedení platby obdržíte emailem). Storno podmínky ZDE.

4: Podle domluvených detailů k vám přijedeme připravit akci. Většinu postupů připravíme v našem ateliéri, u vás doma pouze dokončíme poslední detaily. O inventář se postaráme my.

Ukázku našich degustačních menu naleznete ZDE.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial