Kdo jsme

Brno 2012
Brno 2012
Caselle 2013
Caselle 2013
Oulx 2014
Oulx 2014
Brno 2017
Brno 2017

 

Tony a Míša
(Antonio Carlini a Michaela Kopečná )

Mezinárodní, mladí, plní enrgie a nápadů - to jsme my.
Píše se rok 2012, kdy jsme se seznámili, a začali naši společnou cestu životem. Během posledních pěti let jsme provozovali restauraci, kavárnu, horskou chatu a věnovali jsme se vaření na zakázku u klientů doma.
A tady vzkvetl základ projektu Personaldinner - dynamickost, svoboda pro tvoření, objevování nových surovin a životních stylů.

Co tedy ve skutečnosti děláme?
Základní pilíře jsou KVÁSKOVÉ PEČENÍ a ŠÉFKUCHAŘI DO DOMU. Toto je totiž pro nás vyhovující styl práce, který nám i do budoucna umožní cestovat, dále se vzdělávat a zvedat tím úrovneň našich produktů pro vaše potěšení. Máme samozřejmě poptávky i na větší akce, svatby, narozeniny, firemní eventy, které rádi realizujeme. U kváskového pečení pořádáme workshopy pro veřejnost v našem ateliéri, v blízké budoucnosti plánujeme i prodej našich produktů na tržnicích. Dále jezdíme jako šéfkuchaři do domu po celé ČR, kdy realizujeme degustační večeře či obědy dle přání klienta. Takto dokážeme vykouzlit atmosféru restarace u vás doma! Jezdíme také do Itálie, kde máme pořád naše klienty.

Šéfkuchaři pro vás - to je Personaldinner - "The couple of chefs"

  • Cesta k vám
    Máte krásný prostor, vilu, terasu, chatu, dom...? Milujete dobré jídlo a chcete  originální zážitek pro rodinu, přátele nebo obchodní partnery? Oslavujete? Objednejte si nás! Váš večírek bude úchvatný a o jídlo se nemusíte vůbec starat. Pouze o požitek z něho. Degustační menu servírujeme přímo ke stolu, takto budete mít nejlepší vizuální i chuťový zážitek ze stylově naservírovaného jídla. O talíře i příbory se postaráme my.
  • Čerstvost
    Největší radostí každého kuchaře je práce s čerstvými a sezónními surovinami. Milujeme je a vy přece taky! A nejsnažší cesta k dodržení této základní podmínky je příprava pokrmů pouze na objednávku. Pečlivě vybírané suroviny, připravené s citem a pouze pro vás.
  • Speciální požadavky
    Veggi, Vegan, Raw, Dia, Gluten-free...Konečně změna receptů, nová energie, suroviny, zážitky a taky aplikace našich naturopatických znalostí. Stačí se domluvit.

Pro více inforamcí o konkrétních službách a cenách klikněte ZDE.